Je to zhruba rok co jsem si poprvé pohrávala s myšlenkou jak  spojit příjemné s užitečným a jak vymyslet NĚCO, co by  nás, ženy, pobavilo, inspirovalo a zároveň to některým z nás pomohlo, finančně nakoplo a připravilo příjemnější, důstojnější život.

Vznikl tak nápad vymyslet užitečnou internetovou stránku plnou článků, rad, tipů a soutěží pro ženy s cílem pomoci těm, které hledají a nenacházejí možnost pracovat z domova. Zjistila jsem totiž, že je tolik maminek na mateřské nebo samoživitelek, které nemají hlídání pro svoje dětičky a nemají tudíž možnost a šanci najít si práci, kterou mohou dělat třeba během dopolední procházky s kočárkem.

Sama jsem máma – samoživitelka a vím jak jsou některé věci složité. Trvalo to pár měsíců, ale nakonec se povedlo a vy se právě nacházíte v naší síti.

Vítejte, bavte se, soutěžte a pokud máte zájem o práci z domova nebo jakýkoliv návrh na vylepšení a obohacení stránek, kontaktujte mě.

Vaše Lucie

Odebírejte náš newsletter

Odebírejte náš newsletter

Buďte vždy v obraze a nechte se informovat o aktualitách, nových akcích a novinkách na našem webu. Je dobré vědět mezi prvními, že je tu třeba nová soutěž a nebo akce.

Akce proběhla úspěšně. Překontrolujte si svůj email prosím.

Sdílet na Pinterestu

Sdílej